Listy Powstańców Wielkopolskich, którzy walczyli o odzyskanie niepodległości „sulmierzyckiego” odcinka granicy.

Na podstawie literatury opisującej działania powstańcze w rejonie Sulmierzyc i udział w nich przede wszystkim sulmierzyczan, można wyróżnić trzy powstańcze listy osób. Wszystkie zebrane dane osób zamieszczam poniżej.

Pierwsza, obejmująca tych którzy zostali odznaczeni Wielkopolskim Krzyżem Powstańczym zawiera 94 nazwiska. http://powstancy-wielkopolscy.pl/

Druga – zweryfikowana przez wolontariuszy i konsultowana przez prof. Janusza Karwata – opublikowana na stronie http://powstancywielkopolscy.pl/pl/ – zawiera 170 osób.

Trzecia, sporządzona przez chor. Stanisława Kamińskiego, dowódcę Parafialnej Kompanii Sulmierzyckiej zawiera nazwiska powstańców z Sulmierzyc, Chwaliszewa, Chwaliszewka, Chruszczyn, Uciechowa, a także pojedyncze osoby z Raczyc i Bogdaju. Zamieszczenie tej listy nie byłoby możliwe bez opracowania autorstwa Pana Sylwestra Paprockiego, zamieszczonego w I tomie publikacji „Krotoszyn i okolice” Pracy zbiorowej pod redakcją Józefa Zdunka. /lista zawiera 604 nazwiska/

1. Lista powstańców, urodzonych w Sulmierzycach odznaczonych Wielkopolskim Krzyżem Powstańczym. /94 osoby/

l.p.nazwisko i imię imiona rodzicówdata ur.w Sulmierzycachnr dokumentu nadania WKP
1 Adamkiewicz  AntoniMikołaj,Bronisława1898-12-31URP nr: 12.06-0.954 z dnia 1957-12-06
2 Banasiewicz  JanJan1894-05-03URP nr: 02.29-0.40 z dnia 1960-02-29
3 Bazak  AdamTomasz1895-12-12URP nr: 02.29-0.40 z dnia 1960-02-29
4 Bernacki  PawełIgnacy1894-01-09URP nr: 08.01-0.715 z dnia 1958-08-01
5 Bernacki  StanisławIgnacy1898-04-14URP nr: 12.17.-0.1046 z dnia 1958-12-17
6 Brysiewicz  LeonAdam1902-06-27URP nr: 12.17-0.1048 z dnia 1958-12-17
7 Buchwald  ZygmuntStanisław,Helena Zaremba1892-04-24URP nr: 01.25-0.11 z dnia 1968-01-25
8 Cepa  LeonKonstanty,Rozalia Wieczorek1901-04-06URP nr: 04.03-0.301 z dnia 1974-04-03
9 Cepa  LudwikKonstanty,Rozalia1899-08-18URP nr: 12.22-0.2004 z dnia 1969-12-22
10 Cepa  TomaszStanisław,Stanisław Teodozja1902-12-05URP nr: 12.10-0.2706 z dnia 1980-12-10
11 Cierniejewski  JózefFranciszek,Józefa1883-10-26URP nr: 0/11 z dnia 1968-01-25
12 Czempisz  WładysławMarceli,Teodozja1902-06-25URP nr: 01.24-0.25 z dnia 1958-01-24
13 Dułaj  LeonJan1899-05-31URP nr: 12.17.-0.1046 z dnia 1958-12-17
14 Fibak  MichałJan1872-07-01URP nr: 02.29-0.40 z dnia 1960-02-29
15 Garyantasiewicz  PiotrJózef1886-06-17URP nr: 12.17-0.1048 z dnia 1958-12-17
16 Garyantysiewicz  StanisławAdam1899-10-01URP nr: 11.12-0.913 z dnia 1958-11-12
17 Gibasiewicz  EdwardAlojzy,Leonia1903-10-05URP nr: 12.06-0.956 z dnia 1957-12-06
18 Gibasiewicz  FranciszekStanisław1900-03-07URP nr: 12.17-0.1048 z dnia 1958-12-17
19 Gibasiewicz  JanPiotr,Rozalia1900-10-24URP nr: 07.26-0.275 z dnia 1962-07-26
20 Gibasiewicz  PiotrJan,Konstancja1894-06-28URP nr: 07.19-0.149 z dnia 1960-07-19
21 Gibasiewicz  TelesforJan,Konstancja1889-12-22URP nr: 12.20-0.761 z dnia 1966-12-20
22 Gibasiewicz  WacławJan1900-09-21URP nr: 12.17-0.1048 z dnia 1958-12-17
23 Gierman  StanisławMikołaj1888-08-08URP nr: 12.17.-0.1046 z dnia 1958-12-17
24 Gierman  WalentyMikołaj1894-07-21URP nr: 02.26-0.51 z dnia 1958-02-26
25 Góryantesiewicz  StanisławFranciszek,Natalia1903-10-27URP nr: 12.28-0.975 z dnia 1957-12-28
26 Gremblewski  StefanAntoni,Filipina1900-08-04URP nr: 12.22-0.2001 z dnia 1969-12-22
27 Hałas  WładysławWalenty,Agnieszka1889-05-07URP nr: 01.09-0.2 z dnia 1960-01-09
28 Horyża  FeliksAntoni,Katarzyna1893-10-19URP nr: 02.29-0.41 z dnia 1960-02-29
29 Janicki  JózefWalenty1901-03-03URP nr: 03.11-0.69 z dnia 1958-03-11
30 Januszkiewicz  IgnacyFranciszek,Maryjanna Duczmal1901-07-29URP nr: 11.10-0.909 z dnia 1958-11-10
31 Kamiński  KazimierzFranciszek1890-02-07URP nr: 11.10-0.912 z dnia 1958-11-10
32 Kaszyński  KazimierzLudwik1900-09-12URP nr: 12.17-0.1048 z dnia 1958-12-17
33 Kędzierski  LudwikBonawentura1900-08-18URP nr: 12.17.-0.1046 z dnia 1958-12-17
34 Kierakowicz  LeonJózef1893-12-14URP nr: 02.29-0.41 z dnia 1960-02-29
35 Kolasiński  PawełJózef,Maria Smelecka1898-01-14URP nr: 02.06-0.112 z dnia 1974-02-06
36 Kolasiński  WacławKazimierz,Józefa Olejnik1898-12-04URP nr: 10.30-0.1890 z dnia 1974-10-30
37 Koliński  StanisławJózef1895-09-27URP nr: 11.12-0.913 z dnia 1958-11-12
38 Konieczny  FeliksStanisław1883-10-20URP nr: 11.12-0.913 z dnia 1958-11-12
39 Konieczny  FeliksTeodor,Helena1897-11-01URP nr: 08.29-0.353 z dnia 1968-08-29
40 Kościański  JózefPiotr,Anna1891-03-12URP nr: 12.18-0.1055 z dnia 1958-12-18
41 Koźlicki  JózefTeofil,Pelagia Gierszewicz1900-07-03URP nr: 04.03-0.301 z dnia 1974-04-03
42 Krenc  StanisławSylwester,Ludwika1896-10-31URP nr: 07.19-0.148 z dnia 1960-07-19
43 Krenc  TeodorSylwester,Ludwika1901-10-31URP nr: 07.28-0.152 z dnia 1960-07-28
44 Kubacki  KazimierzMarian,Maria1898-02-17URP nr: 01.17-0.19 z dnia 1958-01-17
45 Kupczyk  JanStanisław,Jadwiga Borkowska1899-02-16URP nr: 05.07-0.738 z dnia 1975-05-07
46 Lamperski  FeliksMichał,Katarzyna1901-07-25URP nr: 12.22-0.764 z dnia 1966-12-22
47 Lamperski  JanMichał,Katarzyna1891-08-22URP nr: 12.06-0.961 z dnia 1957-12-06
48 Lamperski  KazimierzMichał1897-03-01URP nr: 08.01-0.716 z dnia 1958-08-01
49 Laudowicz  AdamTeodor,Konstancja Adamkiewicz1891-12-06URP nr: 12.28-0.975 z dnia 1957-12-28
50 Laudowicz  LeonWojciech,Maria1881-04-12URP nr: 12.20-0.970 z dnia 1957-12-20
51 Machnik  FeliksFranciszek1892-08-09URP nr: 11.12-0.913 z dnia 1958-11-12
52 Machnik  JanIgnacy,Franciszka Marszałkiewicz1901-10-19URP nr: 12.31-0.3056 z dnia 1976-12-31
53 Marcinkowski  PiotrWalenty,Michalina1902-01-21URP nr: 07.26-0.275 z dnia 1962-07-26
54 Matyba  AdamJan,Maria Korbasiewicz1893-12-07URP nr: 12.28-0.977 z dnia 1957-12-28
55 Matyba  KazimierzJózef,Teodezja Chmielewska1902-02-04URP nr: 02.21-0.216 z dnia 1976-02-21
56 Matyba  StanisławPiotr, Jadwiga Adamska1895-02-23URP nr: 12.31-0.1064 z dnia 1958-12-31
57 Mazurek  TomaszStanisław,Józefa1902-12-11URP nr: 12.22-0.764 z dnia 1966-12-22
58 Michałowski  StanisławJózef,Pelagia1894-11-11URP nr: 12.17.-0.1046 z dnia 1958-12-17
59 Migaj  PiotrAntoni,Pelagia1894-11-08URP nr: 07.26-0.276 z dnia 1962-07-26
60 Nawrocki  WładysławTeodor1899-07-20URP nr: 12.17.-0.1046 z dnia 1958-12-17
61 Nowakowski  TeodorJan1888-11-06URP nr: 02.29-0.40 z dnia 1960-02-29
62 Oleszyński  FranciszekMarceli,Anastazja1891-01-18URP nr: 12.06-0.950 z dnia 1957-12-06
63 Oleszyński  JanTeodor,Eleonora1903-07-10URP nr: 03.06.-0.196 z dnia 1974-03-06
64 Oleszyński  PiotrTeodor1892-10-13URP nr: 12.17.-0.1046 z dnia 1958-12-17
65 Olszewski  JózefWiktor,Helena1900-07-07URP nr: 04.03-0.306 z dnia 1974-04-03
66 Orzeszyński  TomaszFeliks,Konstancja Hypsz1892-12-16URP nr: 04.03-0.301 z dnia 1974-04-03
67 Ostojski  TeodorIgnacy1897-10-01URP nr: 12.18-0.758 z dnia 1968-12-18
68 Piotrowski  LeonStanisław,Agnieszka1895-06-15URP nr: 12.17.-0.1046 z dnia 1958-12-17
69 Rękosiewicz  JanPiotr,Antonina1896-12-10URP nr: 03.06-0.198 z dnia 1974-03-06
70 Rychłowski  JanWincenty1896-07-10URP nr: 02.29-0.40 z dnia 1960-02-29
71 Rychłowski  PiotrWincenty,Katarzyna Sionkiewicz1887-04-13URP nr: 12.31-0.1064 z dnia 1958-12-31
72 Rychłowski  TeodorFranciszek1899-11-05URP nr: 12.17-0.1048 z dnia 1958-12-17
73 Słowiński  EdmundJan,Marianna1898-10-28URP nr: 12.06-0.953 z dnia 1957-12-06
74 Słowiński  LudwikBronisław,Wiktoria1899-08-25URP nr: 02.29-0.41 z dnia 1960-02-29
75 Stankiewicz  FeliksJózef,Rozalia1887-10-15URP nr: 02.29-0.41 z dnia 1960-02-29
76 Stybaniewicz  LeonAntoni1892-04-01URP nr: 12.17.-0.1046 z dnia 1958-12-17
77 Szczesnowski  FranciszekTeodor,Stanisława1899-03-06URP nr: 12.22-0.2004 z dnia 1969-12-22
78 Szwacki  PiotrFranciszek,Antonina1905-08-02URP nr: 01.17-0.19 z dnia 1958-01-17
79 Szwacki  StefanFranciszek1902-09-24URP nr: 12.17-0.1047 z dnia 1958-12-17
80 Trawiński  JózefMarceli1875-06-04URP nr: 12.17.-0.1046 z dnia 1958-12-17
81 Trawiński  KazimierzJacenty,Maria1904-10-30URP nr: 08.01-0.716 z dnia 1958-08-01
82 Wachowiak  LeonLudwik,Franciszka Banasiewicz1899-04-27URP nr: 01.09-0.3 z dnia 1960-01-09
83 Wachowiak  StanisławLudwik,Franciszka1896-09-22URP nr: 12.22-0.764 z dnia 1966-12-22
84 Wiśniewski  LeonJan1879-06-26URP nr: 12.17.-0.1046 z dnia 1958-12-17
85 Wojciechowski  WacławSylwester,Konstancja1903-02-26URP nr: 12.22-0.764 z dnia 1966-12-22
86 Woszczyński  FranciszekPiotr,Wiktoria Marcinkowska1903-01-02URP nr: 02.29-0.41 z dnia 1960-02-29
87 Woszczyński  IgnacyFeliks1895-01-21URP nr: 02.29-0.40 z dnia 1960-02-29
88 Woszczyński  JanPaweł1896-07-09URP nr: 02.29-0.40 z dnia 1960-02-29
89 Woszczyński  StanisławJakub,Józefa1897-04-17URP nr: 12.22-0.2004 z dnia 1969-12-22
90 Wyrembelski  JanWalenty,Pelagia1901-02-02URP nr: 12.31-0.3056 z dnia 1976-12-31
91 Zaremba  JózefWalenty,Maria Hempowicz1871-03-17URP nr: 02.22-0.49 z dnia 1958-02-22
92 Zieleziński  FeliksFranciszek1884-04-03URP nr: 11.12-0.913 z dnia 1958-11-12
93 Zieleziński  PiotrSzczepan1873-07-09URP nr: 12.31-0.1063 z dnia 1958-12-31
94 Zieleziński  SylwesterLeon1896-12-20URP nr: 01.09-0.3 z dnia 1960-01-09

2. Lista powstańców sulmierzyckich ujętych w w spisie sporządzonym przez wolontariuszy i opublikowany na stronie http://powstancywielkopolscy.pl/pl/ /170 osób/

l.p.nazwisko i imiędata urodzeniam-ce urodz.rodzice
1Adamek  Florian Hugon1896.03.24SulmierzycePaweł, Franciszka
2Adamkiewicz  Antoni1898.12.31SulmierzyceMikołaj, Bronisława
3Adamkiewicz  Feliks1877.05.13SulmierzyceWalenty, Julianna
4Banasiewicz  Jan1894.05.03SulmierzyceJan, Michalina
5Banasiewicz  Teodor1899.11.08SulmierzyceJan, Michalina
6Bazak  Adam1895.12.12SulmierzyceTomasz, Florentyna
7Bernacki  Paweł1894.01.09SulmierzyceIgnacy, Bronisława
8Bernacki  Stanisław1898.04.14SulmierzyceIgnacy, Bronisława
9Biegański  Kazimierz1885.10.14 lub 12Sulmierzyce 
10Brysiewicz  Leon1902.06.27SulmierzyceAdam, Pelagia
11Brysiewicz  Michał1898.09.21SulmierzyceAdam
12Buchwald  Zygmunt1892.04.24SulmierzyceStanisław, Helena
13Cepa  Leon1901.04.06SulmierzyceKonstanty, Rozalia
14Cepa  Ludwik1899.08.18SulmierzyceKonstanty, Rozalia
15Cepa  Tomasz1902.12.05SulmierzyceStanisław
16Cierniejewski  Józef1885.10.26Sulmierzyce Franciszek
17Cierniejewski  Ludwik1885.10.26Sulmierzyce Franciszek, Józefa
18Czempisz  Jan1872.05.23Sulmierzyce Mikołaj
19Czempisz  Władysław1902.06.25SulmierzyceMarceli, Teodozja
20Czerniejewski  Józef1885.10.26SulmierzyceFranciszek, Józefa
21Dobiszewski  Józef1893.12.19Sulmierzyce  
22Dułaj  Leon1899.05.31SulmierzyceJan
23Fibak  Michał1872.07.01SulmierzyceJan
24Fibak  Telesfor1870  
25Garyantasiewicz lub Garatesiewicz  Piotr1886.06.17SulmierzyceJózef, Eleonora
26Garyantesiewicz lub Góryantesiewicz  Stanisław1903.10.27SulmierzyceFranciszek, Natalia
27Garyantysiewicz lub Garyatesiewicz  Stanisław1899.10.01SulmierzyceAdam, Teodozja
28Gaweński lub Gawęcki  Antoni1879.01.08SulmierzyceMikołaj
29Gibasiewicz  Alojzy1871.06.11SulmierzyceWalenty
30Gibasiewicz  Edward1903.10.05SulmierzyceAlojzy, Leonia
31Gibasiewicz  Franciszek1900.03.07SulmierzyceStanisław, Teodozja
32Gibasiewicz  Jan1900.10.24SulmierzycePiotr, Rozalia
33Gibasiewicz  Michał1881.09.08Sulmierzyce 
34Gibasiewicz  Piotr1894.06.28SulmierzyceJan, Konstancja
35Gibasiewicz  Telesfor1889.12.22SulmierzyceJan, Konstancja
36Gibasiewicz  Wacław1900.09.23SulmierzyceJan, Bolesława
37Gierman  Stanisław1888.08.08SulmierzyceMikołaj, Maria
38Gierman  Walenty1894.07.21SulmierzyceMikołaj, Maria
39Gregorowicz  Zygmunt1883.09.16SulmierzyceStanisław, Aniela
40Gremblewski  Michał1886.09.22Sulmierzyce 
41Gremblewski  Stefan1900.08.04SulmierzyceAntoni, Filipina
42Hałas  Władysław1889.05.07SulmierzyceWalenty, Agnieszka
43Hechmann  Piotr1872.06.30SulmierzycePaweł
44Hempowicz  Franciszek1878.11.29SulmierzycePaweł, Antonina
45Horęziak  Paweł1877.10.22SulmierzyceJakub, Maria
46Horn  Stanisław1898.08.16SulmierzyceJan, Rozalia
47Horyza  Feliks1893. 10.19SulmierzyceAntoni, Katarzyna
48Hübrch  Leon1888.03.25SulmierzyceStanisław, Maria
49Hübsch  Michał1891.09.29SulmierzyceStanisław, Maria
50Hyliński  Stanisław1902.11.06WarsztyJózef, Małgorzata
51Janicki  Józef1901.03.03SulmierzyceWalenty
52Januszkiewicz  Ignacy1901.07.29SulmierzyceFranciszek, Marianna
53Januszkiewicz  Stanisław1903.12.21Sulmierzyce 
54Kamiński  Kazimierz1890.02.07SulmierzyceFranciszek
55Karolewski lub Karólewski  Józef1871.03.12SulmierzyceLorenz
56Karwicki  Teodor1890.10.17Sulmierzyce 
57Kaszyński  Kazimierz1900.09.12SulmierzyceLudwik, Pelagia
58Kazowski  Konstanty1881.02.17SulmierzycePaweł, Marianna
59Kędzierski  Jan1886.09.28Sulmierzyce 
60Kędzierski  Józef1888.03.14SulmierzyceJan
61Kędzierski  Ludwik1900.08.18SulmierzyceBonawentura, Marcianna
62Kierakowicz  Leon1893.12.14SulmierzyceJózef, Teodozja
63Kierakowicz  Teodor1873.10.26Sulmierzyce 
64Kłopocki  Antoni1898.01.14SulmierzyceJózef
65Koczorowska  Helena1884.05.09SulmierzyceTomasz
66Kokot  Jan1872.12.16SulmierzyceBolesław
67Kolasiński  Józef1857.01.28Sulmierzyce 
68Kolasiński  Kazimierz1869.03.04SulmierzyceMateusz
69Kolasiński  Paweł1898.01.14SulmierzyceJózef, Maria
70Kolasiński  Wacław1898.12.04SulmierzyceKazimierz, Józefa
71Koliński  Stanisław1895.09.27SulmierzyceJózef, Helena
72Konieczny  Feliks1883.10.20SulmierzyceStanisław, Kornela
73Konieczny  Feliks1897.11.01SulmierzyceTeodor, Helena
74Korbasiewicz  Feliks1901.04.06Sulmierzyce 
75Kościański  Józef1891.03.12SulmierzycePiotr, Anna
76Kowalski  Antoni1893.12.22SulmierzyceStanisław
77Koźlicki  Józef1900.07.03SulmierzyceTeofil, Pelagia
78Krenc  Stanisław1896.10.31Sulmierzyce Sylwester, Ludwika
79Krenc  Teodor1901.10.31SulmierzyceSylwester, Ludwika
80Kroczyński  Michał1895.09.27SulmierzyceWalenty
81Kubacki  Kazimierz1898.02.17SulmierzyceMarian, Maria
82Kubik  Jan1883.06.11SulmierzyceStanisław
83Kulczyński  Jan1900.04.26Sulmierzyce 
84Kupczyk  Jan1899.02.16SulmierzyceStanisław, Jadwiga
85Lamperski  Feliks1901.07.25SulmierzyceMichał, Katarzyna
86Lamperski  Kazimierz1897.03.01SulmierzyceMichał, Katarzyna
87Laudowicz  Adam1891.12.06SulmierzyceTeodor, Konstancja
88Laudowicz  Leon1881.04.12Sulmierzyce Wojciech, Maria
89Machnik  Feliks1892.08.09SulmierzyceFranciszek, Teofila
90Machnik  Jan1901.10.19SulmierzyceIgnacy, Franciszka
91Machnik  Kazimierz1905.02.07SulmierzyceIgnacy
92Marcinkowski  Kazimierz1897.03.03Sulmierzyce 
93Marcinkowski  Paweł1874.06.20SulmierzyceFranciszek
94Marcinkowski  Piotr1902.01.21SulmierzyceWalenty, Michalina
95Matyba  Adam1893.12.07SulmierzyceJan, Maria Korbasiewicz
96Matyba  Kazimierz1902.02.04SulmierzyceJózef, Teodezja Chmielewska
97Matyba  Stanisław1895.02.23SulmierzycePiotr, Jadwiga Adamska
98Matyba  Teodor1870.11.03SulmierzyceLudwik, Julianna Kokot
99Mazurek  Antoni1877.08.29Sulmierzyce 
100Mazurek  Franciszek1905.12.07SulmierzyceStanisław
101Mazurek  Stanisław1872.05.03SulmierzyceKonstanty
102Mazurek  Tomasz1902.12.11SulmierzyceStanisław, Józefa
103Mencfeldowski  Walenty1870.02.11SulmierzyceJan
104Michałowski  Stanisław1894.11.11SulmierzyceJózef, Pelagia
105Migaj  Piotr1894.11.08SulmierzyceAntoni, Pelagia
106Nawrocki  Józef1881.03.14SulmierzyceJan
107Nawrocki  Michał1895.09.12SulmierzyceTeodor
108Nawrocki  Władysław1899.07.20SulmierzyceTeodor, Pelagia
109Niszkiewicz  Edmund1901.05.09Sulmierzyce 
110Nogaj  Piotr1894.11.08SulmierzyceAntoni
111Nowakowski  Teodor1888.11.06SulmierzyceJan, Pelagia
112Olejniczak  Wojciech1879.04.22 lub 23SulmierzyceIgnacy, Franciszka
113Oleszyński  Franciszek1891.01.18SulmierzyceMarcel, Anastazja
114Oleszyński  Ignacy1902.01.18SulmierzyceMikołaj
115Oleszyński  Jan1903.07.10SulmierzyceTeodor, Eleonora
116Oleszyński  Marceli1860.04.28Sulmierzyce 
117Oleszyński  Mikołaj1862.12.06Sulmierzyce 
118Oleszyński  Piotr1892.10.13SulmierzyceTeodor, Eleonora
119Olszewski  Józef1900.07.07SulmierzyceWiktor, Helena
120Oneszyński  Feliks1906.05.10Sulmierzyce 
121Orzeszyński  Tomasz1892.12.16SulmierzyceFeliks, Konstancja
122Ostojski  Teodor1897.10.01SulmierzyceIgnacy lub Antoni, Apolonia
123Pauliński  Feliks1879.05.30Sulmierzyce  
124Piotrowski  Franciszek1879.12.01Sulmierzyce 
125Piotrowski  Leon1895.06.15Sulmierzyce Stanisław, Agnieszka
126Radziszewski  Wacław1890.11.20Sulmierzyce 
127Rękosiewicz  Jan1896.12.10SulmierzycePiotr, Antonina
128Rychłowski  Jan1896.07.10Sulmierzyce Wincenty
129Rychłowski  Jan1898.07.10Sulmierzyce Ignacy
130Rychłowski  Piotr1887.04.13Sulmierzyce Wincenty, Katarzyna
131Rychłowski  Teodor1899.11.05SulmierzyceFranciszek, Michalina
132Rychłowski  Tomasz1891.11.29Sulmierzyce Stanisław
133Sędłak  Witold1874  
134Sionkiewicz  Piotr1889.01.18 lub 1880.01.18SulmierzyceAntoni
135Siuda  Franciszek1860.03.31Sulmierzyce 
136Siwczyński  Kazimierz1873.03.10Sulmierzyce 
137Siwczyński  Piotr1900.11.15SulmierzyceMikołaj
138Słowiński  Edmund1898.10.28SulmierzyceJan, Marianna
139Słowiński  Ludwik1899.08.25SulmierzyceBronisław, Wiktoria
140Smoleński  Józef1886.03.16Sulmierzyce 
141Stankiewicz  Feliks1887.10.15SulmierzyceJózef, Rozalia
142Stęczniewski  Michał1885.09.07SulmierzyceWładysław, Pelagia Kaznowska
143Stwacki  Stefan1902.09.24Sulmierzyce 
144Stybaniewicz  Franciszek1899.03.31SulmierzycePiotr
145Stybaniewicz lub Stybanowicz  Leon1892.04.01SulmierzyceAntoni, Julia
146Szczesnowski  Franciszek1899.03.06SulmierzyceTeodor, Stanisława
147Szwacki  Franciszek1880.10.12SulmierzyceStanisław
148Szwacki  Stefan1902.09.24SulmierzyceFranciszek
149Szwacki lub Szwadzik  Piotr1905.08.02SulmierzyceFranciszek, Antonina
150Szymański  Józef1898.08.29Sulmierzyce 
151Trawiński  Józef1875.06.04SulmierzyceMarceli, Stanisława
152Trawiński  Kazimierz1904.10.30Sulmierzyce Jacenty, Maria
153Trawiński  Stanisław1880.10.30Sulmierzyce Franciszek
154Wachowiak  Leon1899.04.27Sulmierzyce Ludwik, Franciszka
155Wachowiak  Stanisław1896.09.22SulmierzyceLudwik, Franciszka
156Wiśniewski  Leon1879.06.26SulmierzyceJan, Jadwiga
157Wojciechowski  Wacław1903.02.26SulmierzyceSylwester, Konstancja
158Woszczyński  Franciszek1903.01.02SulmierzycePiotr, Wiktoria
159Woszczyński  Ignacy1895.01.21 lub 1885.01.21Sulmierzyce Feliks, Józefa
160Woszczyński  Jan1896.07.09SulmierzycePaweł, Ludwika
161Woszczyński  Stanisław1897.04.17SulmierzyceJakub, Józefa
162Wronek  Franciszek1895.12.30Sulmierzyce Władysław
163Wyrembelski  Jan1901.02.02SulmierzyceWalenty, Pelagia
164Zaremba  Józef1871.03.17SulmierzyceWalenty, Maria
165Zbawiony  Józef1899.03.08SulmierzycePiotr
166Zieleniewski  Piotr   
167Zieleziński  Feliks1884.04.03SulmierzyceFranciszek, Franciszka
168Zieleziński  Leon1872.10.14Sulmierzyce 
169Zieleziński  Piotr1873.07.09SulmierzyceStefan, Maria
170Zieleziński  Sylwester1896.12.20SulmierzyceLeon, Albina

3. Trzecia lista,chor. Stanisława Kamińskiego, zawiera nazwiska powstańców z Sulmierzyc, Chwaliszewa, Chwaliszewka, Chruszczyn, Uciechowa, a także pojedyncze osoby z Raczyc i Bogdaju. Nazwiska sulmierzyczan uszeregowane zostały wg nazw ulic. Przy nazwiskach osób z innych lokalizacji podano nazwą miejscowości.

  1. Błonie
  1. Adamkiewicz Franciszek
  2. Adamkiewicz Mikołaj
  3. Batora Jan
  4. Bazak Tomasz
  5. Cybelins Jan
  6. Czempisz Jan
  7. Dułaj Jan
  8. Dułaj Leon
  9. Dułaj Wacław
  10. Garyantesiewicz Stanisław
  11. Gibasiewicz Paweł
  12. Gierman Stanisław
  13. Gierszewicz Paweł
  14. Gremblewski Franciszek
  15. Gremblewski Tomasz
  16. Gremblewski Wawrzyn
  17. Hempowicz Paweł
  18. Hybsz Leon
  19. Hybsz Michał
  20. Hybsz Tomasz
  21. Januszkiewicz Franciszek
  22. Januszkiewicz Leon
  23. Kamiński Kazimierz
  24. Karolewski Józef
  25. Karolewski Wojciech
  26. Kokot Andrzej
  27. Kokot Leon
  28. Kokot Stanisław
  29. Kokot Tomasz
  30. Konieczny Andrzej
  31. Konieczny Jan
  32. Konieczny Stefan
  33. Krenc Franciszek
  34. Krenc Ignacy
  35. Krenc Pawel
  36. Krenc Stanisław
  37. Kulczyński Jan
  38. Kulczyński Leon
  39. Kulczyński Piotr
  40. Kulczyński Stanisław
  41. Leonczak Józef
  42. Łata Piotr
  43. Machnik Bolesław
  44. Machnik Feliks 
  45. Machnik Franciszek
  46. Machnik Jan
  47. Machnik Jan 
  48. Marszałkiewicz Józef
  49. Marszałkiewicz Stefan
  50. Masłowski Piotr
  51. Matyba Stanisław
  52. Miazga Jan
  53. Michałowski Stanisław
  54. Międowicz Antoni
  55. Międowicz Maciej
  56. Migaj Antoni
  57. Migaj Franciszek
  58. Migaj Piotr
  59. Moś Walenty
  60. Nawrocki Józef
  61. Nawrocki Michał
  62. Nawrocki Stanisław
  63. Nawrocki Władysław
  64. Nowak Wilenc
  65. Nowakowski Teodor
  66. Ostojski Ignacy
  67. Paryas Józef
  68. Piątek Antoni
  69. Piątek Ludwik
  70. Piątek Maksymilian
  71. Piotrowski Antoni
  72. Piotrowski Franciszek
  73. Piotrowski Józef
  74. Plewa Józef
  75. Rychłowski Stanisław
  76. Salastowicz Edmund
  77. Salastowicz Józef
  78. Sikora Antoni
  79. Słowiński Edmund
  80. Słowiński Ludwik
  81. Sojka Antoni
  82. Sojka Franciszek
  83. Spychalski Stanisław
  84. Stybaniewicz Leon
  85. Stybaniewicz Wacław
  86. Szymański Leon
  87. Trawiński Józef
  88. Wachowiak Leon
  89. Wachowiak Ludwik
  90. Wachowiak Stanisław
  91. Wesołowski Leon
  92. Wesołowski Piotr
  93. Wesołowski Stanisław
  94. Wesołowski Władysław
  95. Wieczorek Piotr
  96. Winiewicz Ignacy
  97. Winiewicz Kazimierz
  98. Wiśniewski Franciszek
  99. Wiśniewski Jan
  100. Wiśniewski Leon
  101. Wronek Franciszek
  102. Zieleziński Feliks
  103. Zieleziński Michał
  104. Zieleziński Stanisław
  105. Zieleziński Tomasz
  106. Zieleziński Władysław
  107. Zieleziński Władysław II

2. Kaliska

  1. Bernacki Ignacy
  2. Bernacki Paweł
  3. Bielawski Wacław
  4. Brysiewicz Franciszek
  5. Brysiewicz Jan
  6. Cepa Stanisław
  7. Chmielewski Antoni
  8. Galent Walenty
  9. Gibasiewicz Feliks
  10. Gibasiewicz Kazimierz
  11. Gibasiewicz Teodor
  12. Górski Bolesław
  13. Gremblewski Stanisław
  14. Gremblewski Teodor
  15. Hechmann Piotr
  16. Kędzierski Bonawentura
  17. Kędzierski Ludwik
  18. Kierakowicz Jan
  19. Kochanowski Walenty
  20. Konieczny Stanisław
  21. Korwacki Alojzy
  22. Kozłowski Feliks
  23. Krenc Stanisław
  24. Krenc Teodor
  25. Krupa Jan
  26. Krysmalski Piotr
  27. Krysmalski Tomasz
  28. Krysmalski Walenty
  29. Kwiatkowski Józef
  30. Lis Pawel
  31. Lis Stanisław
  32. Machnik Franciszek
  33. Machnik Kazimierz
  34. Matyba Adam 2x
  35. Matyba Franciszek
  36. Matyba Teodor
  37. Mazurek Antoni
  38. Mazurek Konstanty
  39. Mazurek Stanisław
  40. Mazurkiewicz Stanisław
  41. Michałowski Stanisław
  42. Międowicz Walenty
  43. Nawrocki Józef
  44. Pacieszyński Józef
  45. Popp Jan
  46. Przybylski Józef I 
  47. Przybylski Piotr
  48. Sionkiewicz Piotr
  49. Słowiński Jan
  50. Stęczniewski Jan
  51. Surma Franciszek
  52. Szczepaniak Walenty
  53. Szymański Michał
  54. Trawiński Władysław
  55. Włodarczyk Jan
  56. Woszczyński Jan
  57. Woszczyński Leon
  58. Woszczyński Stanisław
  59. Woszczyński Walenty
  60. Zbawiony Piotr

3. Klonowicza

  1. Adamkiewicz Piotr
  2. Adamkiewicz Stanisław
  3. Banasiewicz Jan
  4. Bernacki Stanisław
  5. Brysiewicz Filek
  6. Cepa Bronisław
  7. Cepa Konstanty
  8. Cepa Leon
  9. Cepa Ludwik
  10. Cepa Piotr
  11. Chmielewski Wawrzyn
  12. Długiewicz Leon
  13. Galent Walenty
  14. Garyantesiewiczówna Władysława
  15. Gendziorski Dyonizy
  16. Gibasiewicz Antoni
  17. Gibasiewicz Feliks
  18. Gibasiewicz Franciszek
  19. Gibasiewicz Kazimierz
  20. Gibasiewicz Nepomucen
  21. Gibasiewicz Piotr
  22. Gibasiewicz Telesfor
  23. Głodek Ignacy
  24. Hempowicz Stanisław
  25. Horyza Antoni
  26. Horyza Feliks
  27. Horyza Franciszek
  28. Horyza Piotr
  29. Karolewski Franciszek
  30. Kazowski Feliks
  31. Kierakowicz Piotr
  32. Kłopocki Antoni
  33. Kłopocki Stanisław
  34. Kolasiński Józef
  35. Kolasiński Kazimierz
  36. Kolasiński Paweł
  37. Konieczny Bronisław
  38. Kromarek Franciszek
  39. Kubacki Marian
  40. Kwiatkowska Franciszka
  41. Lamperski Feliks
  42. Lamperski Kazimierz
  43. Lamperski Michał
  44. Lange Jan
  45. Lange Józef
  46. Laudowicz Stanisław
  47. Maleszka Stanisław
  48. Matyba Ignacy
  49. Matyba Kazimierz
  50. Matyba Piotr
  51. Miazga Paweł
  52. Morawski Feliks
  53. Nowaczyk Józef
  54. Olszewski Józef
  55. Orzeszyński Stanisław
  56. Orzeszyński Tomasz
  57. Osięgłowski Józef
  58. Radziszewski Wacław
  59. Siwczyński Józef
  60. Sosiński Jan
  61. Sosiński Piotr
  62. Sosiński Teodor
  63. Sosiński Tomasz
  64. Szczesnowski Franciszek
  65. Szczesnowski Kazimierz
  66. Szwacki Franciszek
  67. Szymański Jan
  68. Szymański Stanisław
  69. Trawiński Leon
  70. Wieczorek Jan
  71. Wieczorek Stanisław
  72. Wojciechowski Sylwester
  73. Wojciechowski Wacław
  74. Woszczyński Ignacy
  75. Zieleziński Piotr,
  76. Zyber Piotr
  77. Zyber Stanisław

4. Nowa

  1. Adamkiewicz Jan
  2. Brysiewicz Adam
  3. Brysiewicz Leon
  4. Brysiewicz Michał
  5. Chmielewski Stanisław
  6. Cierniejewski Józef
  7. Demel Karol
  8. Długiewicz Bronisław
  9. Długiewicz Walenty
  10. Filipiak Jan
  11. Garyantesiewicz Franciszek
  12. Gibasiewicz Michał
  13. Hempowicz Piotr
  14. Hybsz Józef
  15. Kamińska Stanisława
  16. Kamiński Michał
  17. Kamiński Stanisław
  18. Kazowski Kazimierz
  19. Kierakowicz Teodor
  20. Kokot Teodor
  21. Koliński Stanisław
  22. Koliński Walenty
  23. Korbasiewicz Stanisław
  24. Kowalski Antoni
  25. Machnik Feliks
  26. Machnik Franciszek
  27. Maleszka Stanisław
  28. Marcinkowski Franciszek
  29. Matuszczak Jan
  30. Matysek Jan
  31. Mazurek Franciszek
  32. Mazurek Stanisław
  33. Mazurek Tomasz
  34. Nowak Bronisław
  35. Oleszyński Franciszek
  36. Oleszyński Marcel
  37. Oleszyński Mikołaj
  38. Płończyński Roman
  39. Przybylski Franciszek
  40. Reszel Walenty
  41. Rychłowski Jan
  42. Rychłowski Piotr
  43. Skowronek Józef
  44. Słowiński Jan
  45. Słowiński Stanisław
  46. Stankiewicz Feliks
  47. Szczepaniak Konstanty
  48. Szczepaniak Stefan
  49. Szymański Józef
  50. Waldowski Franciszek II 
  51. Waldowski Franciszek 
  52. Winiewicz Jan
  53. Winiewicz Wiktor
  54. Włodarczyk Wincenty
  55. Włodarczykówna Franciszka
  56. Zieleziński Kazimierz
  57. Zieleziński Leon
  58. Zieleziński Piotr
  59. Zieleziński Sylwester
  60. Żakowski Jan

5. Poznańska

  1. Cepa Tomasz
  2. Ilski Stefan
  3. Kędzierski Józef
  4. Kołeczko Jan
  5. Kwintkiewicz Franciszek
  6. Piotrowski Leon
  7. Wieczorek Franciszek
  8. Wieczorek Teodor
  9. Zieleziński Jakub
  10. Zygowski Franciszek

6. Rynek

  1. Bazak Adam
  2. Biegański Kazimierz
  3. Brysiewicz Kazimierz
  4. Czempisz Jan
  5. Fibak Telesfor
  6. Garyantesiewicz Mikołaj
  7. Garyantesiewicz Piotr
  8. Garyantesiewicz Walenty
  9. Gibasiewicz Adam
  10. Gibasiewicz Feliks
  11. Gibasiewicz Jan
  12. Gibasiewicz Stanisław
  13. Gibasiewicz Wacław
  14. Górski Aleksander
  15. Gremblewski Michał
  16. Janicki Walenty
  17. Karolewski Michał
  18. Karwacki Alojzy
  19. Karwacki Kazimierz
  20. Kaszyński Feliks
  21. Kaszyński Kazimierz
  22. Kaszyński Ludwik
  23. Kinastowski Franciszek
  24. Klajbert Paweł
  25. Koczorowska Helena
  26. Kolasiński Kazimierz
  27. Kozłowski Roman
  28. Kranc Jan
  29. Kupczyk Jan
  30. Kupczyk Piotr
  31. Laskowski Jan
  32. Laudowicz Walenty
  33. Lskowski Piotr
  34. Matysek Jan
  35. Matysek Stanisław
  36. Moskalik Franciszek
  37. Moskalik Stanisław
  38. Nowakowski Konrad
  39. Oleszyński Franciszek
  40. Oleszyński Piotr
  41. Oleszyński Wacław
  42. Paluszkiewicz Władysław
  43. Siuda Franciszek
  44. Siuda Józef
  45. Siwczyński Franciszek
  46. Siwczyński Kazimierz
  47. Słaby Stanisław
  48. Stempniewicz Antoni
  49. Stęczniewski Andrzej
  50. Stęczniewski Mikołaj
  51. Stybaniewicz Franciszek
  52. Stybaniewicz Józef
  53. Stybaniewicz Piotr
  54. Stybaniewicz Stanisław 2x
  55. Szymański Tomasz
  56. Szymański Wiktor
  57. Trawiński Józef 2x
  58. Trawiński Stanisław
  59. Uliczny Karol
  60. Wawrzyniak Stanisław
  61. Wieczorek Edmund
  62. Wolny Antoni
  63. Worsztynowicz Michał
  64. Woszta Józef
  65. Zaremba Józef
  66. Zaremba Stanisław
  67. Zieleziński Piotr
  68. Zieleziński Sylwester
  69. Zwierzycki Bolesław

7. Strzelecka

  1. Dułaj Wacław
  2. Lange Jan
  3. Piotrowski Maksymilian

8. Warszawska

  1. Buchwald Zygmunt
  2. Dułaj Leon
  3. Dyba Stanisław
  4. Garwencki Antoni
  5. Karwicki Teodor
  6. Kaszyński Jan
  7. Kaszyński Sylwester
  8. Kazowski Ignacy
  9. Kokot Tomasz
  10. Konieczny Feliks
  11. Koźlicki Józef
  12. Krenc Ignacy
  13. Laudowicz Wincenty
  14. Machnik Ignacy
  15. Marcinkowski Kazimierz
  16. Mencfeldowski Antoni
  17. Mencfeldowski Franciszek
  18. Mencfeldowski Walenty
  19. Mielicki Ludwik
  20. Oleszyński Stanisław
  21. Pauliński Dionizy
  22. Pauliński Kazimierz
  23. Pauliński Stanisław
  24. Siwczyński Teodor
  25. Trawiński Piotr
  26. Trawiński Władysław
  27. Tyc Michał
  28. Zieleziński Józef
  29. Zieleziński Piotr

9. Wiatrak

  1. Oleszyński Pawel

10. Pozostali / bez nazwy ulicy/

  1. Bernacki Paweł
  2. Błaszczyk Jan
  3. Błaszczyk Wojciech
  4. Brodala Marcin
  5. Gałecki Jan ks. dziekan
  6. Gibasiewicz Alojzy
  7. Gibasiewicz Jan
  8. Gibasiewicz Piotr
  9. Kaczmarek Ludwik
  10. Kaczmarek Stanisław
  11. Kamiński Stanisław dowódca „Parafialnej Kompanii Sulmierzyckiej”
  12. Kroczyński Michał
  13. Krysmalski Stanisław
  14. Kubik Tomasz
  15. Sendłak Witold proboszcz sulmierzycki
  16. Sendłakówna Leonia
  17. Siwczyński Mikołaj
  18. Siwczyński Piotr
  19. Sosiński Franciszek
  20. Sosiński Józef
  21. Szubert Maksymilian
  22. Zapart Stanisław

11. AMERYKA

  1. Krenc Feliks

12. BOJANOWO
1. Wolny Jan

13. BYDGOSZCZ

  1. Adamkiewicz Leon
  2. Cierniak Stefan
  3. Gierman Tomasz
  4. Gierman Walenty
  5. Nowak Bronisław
  6. Organista Walenty
  7. Ptaszyński Wojciech
  8. Siwczyński Bolesław
  9. Wiśniewski Piotr
  10. Wolny Stanisław

14. CHWALISZEW

  1. Adamczak Jan
  2. Adamczak Stefan
  3. Bartkowiak Franciszek
  4. Bartkowiak Jan
  5. Błaszczyk Jan
  6. Błaszczyk Józef-
  7. Błaszczyk Kazimierz
  8. Brandt Adolf
  9. Brdys Antoni
  10. Brdys Leon
  11. Brdys Stanisław
  12. Brodala Antoni
  13. Brodala Franciszek
  14. Brodala Walenty
  15. Brodala Władysław
  16. Buchwald Michał
  17. Cepa Stanisław
  18. Cepa Walenty
  19. Chmielarz Franciszek
  20. Ciesiółka Stanisław
  21. Dąbrowski Jan
  22. Filipczak Antoni
  23. Gasiór Mikołaj
  24. Grobarek Stanisław
  25. Grobarek Wawrzyniec
  26. Hećka Jan
  27. Jabłoński Wawrzyniec
  28. Janas Antoni
  29. Janas Józef
  30. Janas Stefan
  31. Janyszek Józef
  32. Janyszek Władysław
  33. Kaczmarek Bolesław
  34. Kaczmarek Stanisław
  35. Kaczmarek Wojciech
  36. Kłopocki Andrzej
  37. Kłopocki Franciszek
  38. Kłopocki Jan
  39. Kłopocki Wojciech
  40. Kolany Marcin
  41. Kołodziejczyk Franciszek
  42. Kołodziejczyk Ignacy
  43. Kołodziejczyk Ludwik
  44. Koniarek Antoni
  45. Koniarek Franciszek
  46. Koniarek Józef
  47. Kościelny Stanisław i Jan
  48. Kurzawa Franciszek
  49. Kurzawa Jan
  50. Lis Antoni
  51. Luczak Piotr
  52. Małecki Franciszek
  53. Maroszek Antoni
  54. Michalski Michał
  55. Mikołajczyk Stanisław
  56. Młynarczyk Wincenty
  57. Młynarczyk Władysław
  58. Molski Franciszek
  59. Musielinski Antoni
  60. Nawak Jan
  61. Nowak Ignacy
  62. Olejniczak Jan
  63. Olejniczak Sebastian
  64. Olejniczak Stanisław
  65. Organista Wojciech
  66. Panek Ignacy
  67. Paprocki Józef
  68. Pawlak Jan
  69. Plewa Stanisław
  70. Poprawa Jan
  71. Poprawa Władysław
  72. Pospiech Wawrzyniec
  73. Ptaszyński Andrzej
  74. Ptaszyński Antoni
  75. Ptaszyński Stanisław
  76. Pyrzewski Franciszek
  77. Radajewski Jan
  78. Serek Marcin
  79. Smoliński Jan
  80. Smoliński Józef
  81. Swendowski Antoni
  82. Szulc Jan
  83. Szulc Marcin
  84. Szymczak Antoni
  85. Wichłacz Walenty
  86. Włodarczyk Franciszek
  87. Wolny Ignacy
  88. Wolny Jan

15. CHWALISZEWEK

  1. Bajkowski Józef
  2. Bartkowiak Jakub
  3. Brodala Czesław
  4. Brodala Józef
  5. Brodala Stanisław
  6. Brodala Wincenty
  7. Cepa Antoni
  8. Cepa Jan
  9. Długiewicz Walenty
  10. Fikus Alojzy
  11. Glapa Józef
  12. Harlak Marcin
  13. Heider Michał
  14. Heliński Antoni
  15. Hyży Ignacy
  16. Ibron Kazimierz
  17. Kaczmarek Jan
  18. Kaczmarek Walenty
  19. Kierzek Michał
  20. Kołodziejczyk Józef
  21. Kurzawa Józef
  22. Kurzawa Stanisław
  23. Laskowski Andrzej
  24. Łuczak Wojciech
  25. Makowski Jan
  26. Marek Stanisław
  27. Mikołajczyk Stanisław
  28. Mikulski Piotr
  29. Młynarczyk Jan I
  30. Młynarczyk Jan II
  31. Morgel Roch
  32. Paprocki Michał
  33. Pietrzak Franciszek
  34. Piskorek Andrzej
  35. Poddany Józef
  36. Pospiech Stanisław
  37. Rajewski Jan
  38. Sikora Tomasz
  39. Skowronek Józef
  40. Słaby Stanisław
  41. Stenclik Wojciech
  42. Wierzba Stanisław
  43. Zmyślony Andrzej

16. FRANCJA

  1. Adamkiewicz Piotr
  2. Ostojski Jan
  3. Rychłowski Teodor

17. GÓRNY ŚLĄSK

  1. Adamkiewicz Antoni

18. GRODZISK
1. Warguła Jan

19. JAROCIN

  1. Borowiński Andrzej
  2. Lipiński Antoni
  3. Trawiński Kazimierz
  4. Weichrauch Józef

20. KATOWICE
1. Stęczniewski Stanisław

21. KROTOSZYN
1. Garyantesiewicz Piotr
2. Korbasiewicz Edward

22.LIDA
1. Kierakowicz Leon

23. LIPNO
1. Przybylski Józef

24. MIĘDZYCHÓD
1. Ratajski Józef

25. NIEMCY
1. Szczepaniak Wincenty

26. NYCHY
1. Rybczyński Jan

27. OSTRÓW

  1. Górski Bolesław
  2. Kazowski Konstanty
  3. Reszel Jan
  4. Stęczniewski Piotr
  5. Trawiński Jacenty
  6. Trawiński Piotr

28.PLESZEW
1. Dobiszewski Józef

29. POBIEDZISKA
1. Poddany Antoni

30. POZNAŃ

  1. Siuda Antoni i Stanisław
  2. Stęczniewski Jan
  3. Stęczniewski Stanisław
  4. Stęczniewski Teodor
  5. Wiśniewski Władysław
  6. Zapart Feliks

31. RACZYCE
1. Cierpka Sylwester

32. Rynek GOŁUCHÓW
1. Hempowicz Leon

32. SKALMIERZYCE
1. Kroczyński Stanisław

33. SŁONIM
1. Gibasiewicz Feliks

34. SMOSZEW
1. Marcinkowski Józef

35. SZCZYPIORNO
1. Słowiński Edmund

36. SZKARADOWO
1. Wróblewski Franciszek

37. TCZEW
1. Wolny Józef

38. WŁOSZAKOWICE
1. Łonczek Józef

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *